Sport ›  Běhání ›  Závody › 

Závody: Plány na zbytek 2007

Buck the Bug
Předběžná vize toho, co bych rád letos absolvoval. Pokud jsou uvedeny i časy, je vždy hlavní ve zdraví dokončit ...
  • 9. 6. 2007 - Samsung running festival, Praha Kampa (3,5km): jde spíš o to, udělat něco pro dobrou věc. Loni se běželo 5km (+/- spíš hodně -), letos bych to mohl využít jako reparát na Coopera... :) To je asi moc ambiciózní, ale když to bude pod 14min, budu max spokojen. Zkrátka budu-li citovat Mounta: "Na začátku to napálím a pak zkusím přidat!"
  • 24. 6. 2007 - Půlmaraton okolo Nového Veselí: konečně snad první závod Běžce Vysočiny, ale obavám se možná i poslední. Alespoň to okouknu, až se jednou vrátím zpět na Vysočinu. Čas si netroufám odhadovat. Bude hodně záležet, jak vydrží mé odhodlání pravidelně běhat. Nejspíš to bude jen zpestření treninku a první zátěžový test na delší vzdálenost. Mé PB je zhruba 2:02 jako mezičas z Unhoště a to bych si rád určitě zlepšil.
  • červenec - srpen 2007: ???
  • 9. 9. 2007 - 6. KLADENSKÝ MARATÓN nebo
  • 20. 10. 2007 - Pražský maraton, Stromovka: jeden z těchto podniků bych chtěl absolvovat, pokud zdraví a kondice dovolí. Zároveň by to měla být dlouhodobější motivace pro trenink. Cílem je opět zlepšit si PB ... což pokud budu fit a nezradí mne kolena, by neměl být problém. Optimistický cíl 4h, realistický 4:15.
  • 30. 9. 2007 - Běchovice, legenda, které bych se chtěl letos určitě zúčastnit. Čas si netroufam odhadnout, protože trať znám jenom z reportáže v televizi.
  • 3. 11. 2007 - Běh o koláč panny z Dívčích Hradů, Praha, Zlíchov (kros 5,25km) - bez Martina H. to nebude sice ono, ale rád bych si tento běh zopakoval. A samozřejmě bych se chtěl i zlepšit, tj. pod 29:15.
Další běhy asi operativně dle momentální chuti a času. Namátkou: XP Kros, Běh 17. listopadu na Hvězdě, docela mě zase láká Svatojánská 20 v Berouně. Když se poštěstí, jeden, dva závody z Běžce Vysočiny ...
... hlavně se zase nezačít flákat a vydržet aktivně běhat!

Seznam budu průběžně aktualizovat.

Updated:
  • 25. 5. 2007 - tak jsem si uvědomil, že jsem úplně zapomněl na Grand Prix. Zrada je, že bude 8. 9. 2007, tedy den před Kladnem. Takže o to víc bude záležet, jak na tom po prázdninách budu. Ženský běží jenom 5km a na to bych mohl přemluvit i Macka, ale to bych musel běžet i já. No, bude to zajimavé ...
  • 5. 6. 2007 - při procházení termínovky na Behej.com si přidávám do hledáčku Konopišťskou desítku, Neumannova stezka (Unhošť)
  • 10. 6. 2007 - jak jsem mohl zapomenout na Běchovice?!

 Sport  Běhání  7 Komentáře Buck the Bug, May 23rd, 2007Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence