Sport ›  Běhání ›  Závody › 

Pečecká desítka 2009

Buck the Bug
Hlavního body letošního jara jsou jasné - Bratislava a Pardubice. Ačkoliv mezi hlavními Pečky nejsou,  chtěl jsem si je zopakovat a vyzkoušet si je naplno. Loni jsem je běžel po 14 denní chřipce a byla to opravdu bída. Letos se navíc hodily i jako test rychlosti.

Když jsem včera šel v kroupách z práce, ani jsem nedoufal v to, že by mohlo být v sobotu slušné počasí. Podle toho jsem si také zabalil věci. Na místě jsem pak litoval, že jsem si nevzal tragedí triko, protože dnes to skutečně nebylo na bundu.

Při čtení popisu trati jsem začal pochybovat, jestli si ji dobře pamatuji. Člověk by měl skoro dojem, že je to snad rovina! Hlavně mezi druhým a třetím kilometrem jsem se ujistil, že mám ještě dobrou paměť. ;) První půlka se běžela proti větru a proti kopci, čímž jsem se trochu uklidňoval - lepší než naopak.

Výsledný čas 41:27 odpovídá představě, kterou jsem měl před startem. Sice by bylo krásné přiblížit se čtyřiceti minutám, ale to bych chtěl v tuto dobu příliš. Trochu víc na rychlost jsem začal tlačit až na začátku března. Do té doby jsem se snažil spíš sbírat kilometry.

Musím pochválit organizátory, jak se jim podařilo zvládnout více jak 400 účastníků. Trochu jsem se bál, aby nebyl problém u registrace, když přijedu do Peček až v 10 hodin. Vše odsýpalo, jak mělo, a ještě mi zbylo dost času na pokec s ostatními.

Souhrn:
  • trať: 10km
  • čas: 41:27
  • tempo: 4:09
  • mezičasy: 4:04; 4:11; 4:19; 4:17; 4:07; 4:11; 4:10; 4:02; 4:14; 3:52


 Sport  Běhání  1 Komentáře Buck the Bug, March 14th, 2009Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence