Sport › 

Novinky I.

Buck the Bug
Dlouho jsem nic nenapsal, páč se nic zásadního nestalo, ale protože musím ještě 15 minut počkat, než se stáhne service pack, tak jenom stručně z běžného dění:
  • Běhání od minulého čtvrtku flákám, protože mne začalo zase bolet koleno. Tentokrát pravé. :(
  • Duševně se připravuji na půlku v Novém Veselí. Dopravu mám zajištěnu a tak se zdá, že by mé premiéře v Běžci Vysočiny nemělo nic stát v cestě. Tento týden jsem zjistil, že je tento závod zařazen i do Poháru Běhej.com, takže bych se mohl mohutně odrazit v malému skoku v tabulce. :) Původně to vypadalo, že se můj doprovodný tým zapojí alespoň do běhu pro příchozí, ale nakonec ztratili odhodlání a budou mi dělat jenom support (snad).
  • Po třech letech v Praze jsem si konečně přivezl kolo!!! Mohu tak konečně začít poznávat okolí, které je zatím mimo můj běžecký dosah. Dalším uplatněním by mělo být vyrovnání rodinné "běžecké disbalance". Nyní můžeme společně vyrazit na 1h+ sportovní vyžití - jeden kolmo, druhý po svých. V době současného běžeckého půstu využívám alespoň kolo k nějaké pohybové aktivitě. Jestli to bude něco platné, uvidíme v neděli.
  • Upravil jsem zobrazovací šablonu blogu, takže nyní je vidět u každého spotu i autor. A nic tedy nebrání tomu, aby začala publikovat své běžecké úspěchy i Marcelka. :)
Soubor stažen ... Takže se budu těšit v neděli ve Veselí! Pokud se tam chystá i další tragéd s podobnými ambicemi (cca 1:50), mužeme běžet spolu. Pravděpodobné identifikační znaky: červené triko, tmavé trenky, modrý šátek (nebo čepice) a oranžové brýle. ;)  

 Sport  Ze života  4 Komentáře Buck the Bug, June 20th, 2007Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence