Nové botičky

Buck the Bug
Dneska jsem si cestu z Vysočiny do Prahy trochu zpestřil zastávkou v Brně, kde jsem měl domluvenou schůzku s Pavlem Baběrádem v jeho skladě. Když jsem dorazil na místo, trochu jsem se bál, jestli jsem si správně zapamatoval adresu. :) Ačkoliv jde jen o garáž, pohodlně strčí do kapsy většinu sportovních obchodů, včetně specializovaných. Zastoupení New Balance v obchodech je dosti chabé, většinou pár "vycházkových" a jeden, dva běžecké modely z předloňska. Ale abych nekřivdil, podobná situace je i u dalších úzce specializovaných značek, např. kompletní nabídku Craftu nemá asi taky nikdo.
Další problém je, že "šmajdám". To jsem tušil delší dobu, ale nakonec úplně jinak, než jsem si původně myslel. :) Mé podezření se potvrdilo na Maratonském expu v Holešovicích, kde jsem se proběhl na pásu s kamerou. To byla poslední rána pro mé Ady, které jsou a nejsou běžecké a už vůbec nemají podporu pro nadměrnou pronaci. Navíc materiál povoluje a kotníky se mi "sjíždějí" i při normální chůzi. (po cca 650km běhu a 150km chůze - nic moc, co?)
m857st.jpg K samotnému nákupu ... Pavel Baběrád má víc něž slušný sortiment ("pouze" běžecké věci NB) a hlavně tomu rozumí! Ještě aby ne, když je to běžec, že? :) Snadno jsme se domluvili, co asi hledám, navíc prodávající měl s některými modely vlastní zkušenost. Co více si přát?! Nakonec jsem vybíral ze 4 párů a nejlépe sedly NB M857ST.
I kdybych jel z Prahy do Brna jenom kvůli jedněm botám, určitě by se to vyplatilo. "Žlutým" autobusem to vyjde tam a zpět na 300,-. Rozdíl mezi maloobchodní cenou a "garažovou" je rozhodně větší a hlavně je z čeho vybírat! ;)

 Sport  Běhání Buck the Bug, May 16th, 2007


0 Comments

    Žádné komentáře

Leave a Comment

Required

Required, protectedAktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence