Sport ›  Deník › 

Deník a novinky 2007-07 (137km)

Buck the Bug
Protože jsem poslední dobou blog docela zanedbával, spojím publikování deníčku se stručným přehledem novinek a poodhalením vyhlídek.
Červenec byl sice měsícem s vyšší pracovní zátěží, ale docela se dařilo i sportovat. Hned ze začátku měsíce jsem si dal jeden rychloběh na Konopišti, s jehož výsledkem jsem byl poměrně spokojen. Na řadu v červenci přišly i první delší výběhy a v deníčku se objevuje i nová zkratka RD, která označuje "rodinný duatlon". Uznávám, že jde o trochu vzletný výraz, který ukrývá poměrně všední kombinaci. :) Macík na kole veze batoh s "velbloudem" a dalším občerstvením, zatímco já běžím. Popravdě těžko říct, kdo to má těžší ... jet 2,5 hodiny na kole rychlostí 10km/h je možná větší dřina než běžet stejnou dobu volným tempem. :)
Suma za červenec je tedy 137 uběhnutých kilometrů plus pár dalších hodin aerobních činností. Představoval jsem si původně trochu více, ale pořád se ještě držím cíle zkusit v září Kladno. Kdyby šlo o jakýkoliv jiný běh, asi bych ho vypustil. Ale protože je to ten velký, český maraton a protože bude také "náš tragédský", nechci to zatím vzdávat. Příležitost potkat lidi, které znám jenom jako nicky z fóra, je příliš lákavá ... Ambice na konkrétní čas zcela házím za hlavu. Rád bych však doběhl ve zdraví a závod si pokud možno užil. :)
První malý krok jsem snad udělal včera (i když to už patří do sprnového deníku), kdy jsem si v rámci dalšího RD zaběhl cca 34km. Kupodivu jsem dnes zcela fit, bez známek únavy svalů nebo bolesti kolen. Na čem však budu muset ještě hodně zapracovat, je občerstvování. Možná to souvisí i s tím, že nemám potřebu pít ani během běžného dne. Musím se holt naučit pravidelně pít, alespoň při běhu. Na druhou stranu jsem zjistil, že docela bodne jablko a že netlačí v žaludku, jak jsem se vždycky bál.

BezDenik07-2007.JPG


Tak a pár střípků z běžného života:
  • na konci měsíce jsme se přestěhovali. Sice jenom přes chodbu, ale možná to bylo horší než přes celou Prahu. Opět jsem si potvrdil, že raději vyhořet, než se stěhovat!
  • byli jsme se podívat na budoucí byt Mackovi sestry, a protože je skoro stejný jako ten náš ... budeme to mít pěkné! ;)
  • s tím souvisí, že jsme začali vymýšlet a zakreslovat změny. OMFG! To opravdu není nic pro mne ...

 Sport  Ze života  Deník  3 Komentáře Buck the Bug, August 5th, 2007Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence