Sport ›  Běhání ›  Závody ›  Běžec Vysočiny › 

BV: Kamenická 15

Buck the Bug
Další závod Poháru Běžce Vysočiny se běžel v Kamenici. "Pro změnu" to byla opět patnáctka. Což mě osobně vůbec nevadí... Už podle výsledků z minulých ročníků bylo jasné, že tentokrát bude poctivější než ve Stonařově, kde přeci jenom asi kousek chyběl.

V pátek to celý den vypadalo, že pěkně promokneme, ale chvíli před startem závodu pršet přestalo. Do závodu jsem šel s tím, že bych chtěl opět běžet v čase okolo hodiny a chtěl jsem se pokusit udržet skupiny v této kategorii. To se mi však dařilo pouze částečně. Před pětkou jsem skupinku dotáhl, ale ve stoupání se rozpadla na několik menších. Kolem devátého kilometru jsem předběhl dvojici veteránů, z nichž jeden mě před týdnem utekl o cca 20 s. Dobrá kontrola, že běžím na podobný výsledek jako ve Stonařově. V tuto chvíli jsem měl ještě na dohled skupinku s triatlonisty, kteří byli vždy přede mnou. Naději, že bych se mohl dotáhnout jsem si držel ještě asi 2 - 3 km. Jakmile jsme naběhli na státovku od Třebíče, bylo jasné, že ani náhodou... Zrychlili a nakonec mi nandali 2 minuty. Tak třeba někdy příště! ;)

Prvním mužem v cíli byl opět Robin Vohlídal a první ženou Hanka Havlíková. Nevím, jestli je to tím, že Robin nevyhrál o takový "parník", nebo jsem běžel tak dobře, ale po delší době mám zase trochu slušné body.

Souhrn:

 Sport  Běhání  1 Komentáře Buck the Bug, June 1st, 2009



Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence