Sport ›  Běhání ›  Závody › 

Blava 09 - Jak na ní?

Buck the Bug
Nebudu originální, páč mě Vl001 předběhl. Uvidíme, zda mě předběhne i v Bratislavě?! Téma je jednoduché a je patrné již z nadpisu. Maraton je za rohem a já pořád ještě nejsem rozhodnutý, jak na něj. Posledních pár dní sice spíše sleduji předpověď počasí, protože pokud bude pršet, bude to úplně jedno a jakýkoliv čas pod 4 bude dobrý...

Předpokládejme, že by čistě teoreticky bylo polojasno a krásných 12°C, jak ukazovala předpověď ještě před pár dny. V úvahu připadají dvě strategie - bežet podle tepů nebo se hecnout a zkusit štěstí. Obě jsem již použil v posledních 2 maratonech. Ve Stromovce bylo jakoby po sezóně a běžel jsem na pohodu podle tepů. Byl z toho osobák. V Budějicích mě pomohlo Wittyho popíchnutí, že 3:45 je nesmysl. A byl z toho osobák. :)

Fakta: profil na behej.com, detailní přehled na dailymile.com. Krom toho, že mám po zimě naběháno tolik, jako snad nikdy předtím v létě, mám i dobrý pocit, že se příprava povedla a že jsem téměř v plné síle. Dokonce i na problematické desítce se mi zadařilo ... Na druhou stranu, když si vzpomenu na loňské jarní trápení (včetně zdravotních trablí), měl bych být s optimismem opatrný!

Takže prosba na zasvěcené, co si myslíte? Je při slušném počasí reálné rozbíhat na 4:50 - 4:55 s tím, že bych měl nějakou rezervu na malou krizi v závěru? Tento spot není maskovanou žádostí o nepodložené plácání po zádech, proto čekám reakce (pokud nějaké) od běžců, s kterými se potkávám na závodech nebo mají nějaký přehled o mém snažení. Každopádně díky za jakékoliv rady a názory.

A doufám, že se v Bratislavě s některými z Vás potkám! Nebo pak třeba v Pardubicích...

 Sport  Běhání  5 Komentáře Buck the Bug, March 24th, 2009Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence