Sport ›  Běhání › 

Běžecké setkání v Hlinném

Buck the Bug
Po dobré zkušenosti z Chytrova jsem se nemusel ani moc rozmýšlet, jestli pojedu. Dokonce se mi relativně rychle podařilo přesvědčit i Macíka (LadyBird). Pravda, později svůj dobrovolný souhlas popírala, ale myslím, že byla spokojena.

Souhlasím s názorem Dana Zoubka, že běhat můžeme sami doma, ale na srazy si jezdíme hlavně popovídat s podobně postiženými. Program byl zajímavý jak v povídání, tak i v běhání.

O zkušenosti i rady se podělili mimo jiné Miloš Škorpil, Franta Holý, Aleš Tvrzník, šéfové behej.com, ale i manželé Novákovi. Ač jsou běžci obecně přátelští a na závodech občas prohodíte slovo i s velkými jmény českého běhu, přeci jenom málokdy je příležitost si zaběhat s maratonským mistrem republiky nebo si nechat poradit od sprintera.

Běhání obnášelo tři delší výběhy/přeběhy a jeden test na dráze. Zkušenost s dráhou jsem do té doby měl jenom jednu ze střední školy a to bych raději ani nevzpomínal. :) Na Coopera jsem se docela těšil, ale ten se dostal do konfliktu s "hlavním" posláním srazů. Po večerním "povídání" jsem se rychle vzdal cíle překonat neoficiální rekord 3,1 km. Nakonec jsem byl rád za 2 750 m. Nedopadl jsem však nejhůře ... alespoň mi nikdo nevyčinil a nepřirovnával mne k dětské atrapě tažného zvířete. ;-)

Obecně - ubytování, jídlo, atmosféra, program vše super. Perlou však byly termíny, kterými znechuceně popisoval pan majitel ovesné vločky a sladké pečivo ... "nějaký ty sladký blbince" a "ty nesmysly, co se sypou do mlíka". :)) Malým trapasem na závěr byl spěšný přesun do Nového Města, při kterém jsme zapomněli doma Kaaczku a Phusika.

Pěkné a i profesionální fotky jsou k vidění v galerii behej.com. (možná že i některé nahradí kýče z "amatermedia.cz")
Link na penzion Apollo.

Postřehy svátečního běžce z vytrvaleckého srazu?
LadyBird: Netvrdila bych, že mě rychle přesvědčil. Prostě mě "oblafnul" a přihlásil:) Ale všechno, co sliboval, byla pravda. Příjemná parta "běžeckých bláznů", která mi sice rychle utekla, ale nikdo se mi kvůli mému tempu nesmál a Míša trpělivě běžel se mnou na chvostu. Neuvěřitelně se kvůli mě naběhal i Pavel Novák, který nás běhal kontrolovat na konec, jestli už nejsme ztracení:) S výsledkem Coopera jsem docela spokojená. Tabulky říkají, že 2110 m značí dobrou koncidi, takže mi Míša musí přestat říkat "saláte"!!

 Sport  Běhání  3 Komentáře Buck the Bug, September 2nd, 2008Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence