Sport ›  Běhání ›  Závody › 

Běh Kerteamu

Buck the Bug
Druhý (resp. třetí) závod Poháru Běhej.com byl pro mne velkou neznámou. V této části Prahy jsem snad ještě nebyl, okruh a především jeho převýšení jsem znal jenom z obrázků. Navíc po nepřesvědčivém výkonu v Pečkách jsem si vůbec netroufal odhadnout, jak bych mohl běžet.
Malým oříškem se ukázalo vůbec najít místo startu. Dle rady z pozvánky jsem se vydal "sockou" do Chuchle, kde jsem se pak snažil trefit alespoň přibližný směr. Trn z paty mi vytrhl Vašek, který také bloudil, ale měl výhodu v tom, že bloudil autem. :)
Pocity ze závodu mám smíšené. To se netýká organizace a prostředí, které byly super. Na takovémto místě bych chtěl běhat každý den - v lese a přitom na zpevněných cestách. Zpět k výkonu... protože jsem nevěděl, co mne vlastně čeká, jako pesimistický cíl jsem si dával 45 minut. Po prvním kole se mi zdálo, že by se to dalo zvládnout i za čtyřicet. Nakonec z toho byl zlatý střed - 41:40. Takže vlastně by měla panovat spokojenost. V posledním kole jsem si ale uvědomil, jak špatně na tom letos jsem. Potvrdil jsem si, co jsem cítil již před 14 dny. Rychlost a síla je pryč, resp. se vůbec neobjevila. Přichází tedy vystřízlivění po Českých Budějovicích a zároveň si uvědomuji, že ani tam to nebyla vzhledem k ideálním podmínkám žádná sláva a že to mohlo být o mnoho lepší.
Nezbývá než se začít trochu snažit a snad do podzimu něco naženu ...

Shrnutí:
  • trať - 8,55km
  • čas - 0:41:40
  • tempo - 4:52

 Sport  Běhání  1 Komentáře Buck the Bug, March 23rd, 2008



Aktuální články

Aktuální komentáře

Kategorie

Linky

RSS blogu

Podporuji

Behej.com
Running Training Log
Opera, the fastest and most secure web browser Connectria.com

Reklama


Evidence